Fotodepilácia pulzným svetlom (IPL)

To je správna voľba namiesto klasickej depilácie

Pánska a dámska depilácia v salóne SLIMKA, trvalé odstránenie nežiadúcich chĺpkov.

Spoznajte účinnú a jedinečnú fotodepiláciu pomocou intenzívneho pulzného svetla najmodernejšiu technológiu, ktorá viacnásobne predčí tradičné klasické metódy depilácie. Vyskúšajte permanentnú  depiláciu u nás v salóne SLIMKA.

A v prípade, že chcete omladnúť v tvári, vyskúšajte aj fotoomladenie, budete naozaj prekvapeni!

Navštivte náš salón a požiadajte o ukážku ošetrenia a konzultáciu - úplne zadarmo! Budete prekvapeni príjemným prostredím, milým personálom a ústretovým a individuálnym prístupom!

Čo je FOTODEPILÁCIA?

Ide o spôsob depilácie pomocou intenzívneho pulzného svetla (IPL). Táto metóda umožňuje odstrániť ochlpenie z ktorejkoľvek časti tela jednoducho, bezpečne. Tejto metóde môžete skutočne dôverovať.

Depilácia sa prevádza na princípe selektívnej fototermolýzy

Svetlo vysielané prístrojom (foto) sa premení na teplo (termo) a selektívne ničí (lysis) zárodočné bunky folikúl jednotlivých chĺpkov (je absorbované len melanínom alebo pigmentom obsiahnutým v chĺpkoch).

Koľko sedení budem potrebovať?

V priemere je treba 6 až 8 sedení. Každý klient je však individuálny, pretože tu záleží na  rôznych faktoroch ako je farba ochlpenia, jeho množstvo, sila, hormonálny metabolizmus, ošetrovaná časť tela, vek a pod. Jednotlivé sedenia sa konajú v intervale 4 – 8 týždňov v závislosti na zákazníkovi a ošetrovanej oblasti.

Môžem sa nechať ošetriť fotodepiláciou?

Väčšina ľudí môže toto ošetrenie absolvovať. Existujú však kontraindikácie, kedy sa fotodepilácia nedoporučuje:

  • tehotenstvo a kojenie
  • užívanie liekov zpôsobujúcich fotosenzibilitu
  • ochorenia pokožky
  • tetovanie a mikropigmentácia

Výsledky fotodepilácie

S naším fotodepilačným prístrojom poslednej generácie je možné dosiahnúť tie najlepšie výsledky, teda RÝCHLU (menej opakovaní ošetrenia ako pri iných typoch prístrojov), PROGRESÍVNU, BEZPEČNÚ A VEĽMI TRVANLIVÚ DEPILÁCIU akejkoľvek časti tela.