Program "Tvár, krk, dekolt"

Tento program môže pozostávať z jednej, alebo kombináciou viacerých ponúknutých procedúr.

 

1.Tvárová rádiofrekvencia - neinvazivný tvárový lifting

Rádiofrekvencia predstavuje jednu z najvýznamnejších kozmetických inovácií. Z metód vzniknutých v posledných rokoch má pred sebou najväčšiu budúcnosť. Je to prvá neinvazívna technika, ktorá okamžite vypína pleť, a to s trvanlivým účinkom.

Rádiofrekvencia je technika, ktorá koriguje textúru pokožky, ochablosť a objem a pomocou vnútorného tepla stimuluje fibroblasty. Výsledkom ošetrenia je obnova kolagénu, zlepšenie stavu tkanív a pružnosti pokožky. Prechádza dermis bez toho, aby ju poškodila a pôsobí na najhlbšiu vrstvu pokožky, ktorú účinne omladzuje.

 

2.Tvárová lymfodrenáž

Lymfodrenáž je druh masáže, ktorá pomáha rozprúdiť lymfatický systém, rapídne zvyšuje jeho účinnosť a tak podporuje prietok lymfy.

 

3.Aplikácia masky

 

4.Fotodepilácia

Ide o spôsob depilácie pomocou intenzívneho pulzného svetla (IPL). Táto metóda umožňuje odstrániť ochlpenie z ktorejkoľvek časti tela jednoducho, bezpečne. Tejto metóde môžete skutočne dôverovať.

5.Fotoomladenie

Fotoomladenie spočíva v aplikácii intenzívnych svetelných impulzov, ktoré prenikajú do pokožky a stimulujú tu tvorbu nového kolagénu. Dochádza k zlepšeniu kvality pleti. Pokožka trvale získa jemnejší, hebkejší vzhľad. Fotoomladenie je zvlášť vhodné pre pre ošetrenie škvŕn a začervenalej pokožky.