Čo je FOTOOMLADENIE?

Fotoomladenie spočíva v aplikácii intenzívnych svetelných impulzov, ktoré prenikajú do pokožky a stimulujú tu tvorbu nového kolagénu. Dochádza k zlepšeniu kvality pleti. Pokožka trvale získa jemnejší, hebkejší vzhľad. Fotoomladenie je zvlášť vhodné pre pre ošetrenie škvŕn a začervenalej pokožky.

Koľko sedení budem potrebovať?

Priemerne 5 sedení, ale je to individuálne. Čas potrebný na ošetrenia je cca 30 - 40 minút. Medzi jednotlivými ošetreniami je vhodný 4, 6, 8 týždňový interval, podľa miesta ošetreni.

Na ktoré oblasti je možné fotoomladenie  aplikovať?

Predovšetkým na tvár, krk a dekolt. Je však vhodné aj ošetrenie chrbátu rúk.

 

Môžem toto ošetrenie absolvovať?

Väčšina populácie sa môže s kľudným svedomím podrobiť tomuto ošetreniu. Existujú

 

kontraindikácie, kedy sa toto ošetrenie nedoporučuje:

  • užívanie liekov spôsobujúce fotocitlivosť

     

  • jazvy po zhubných nádoroch
  • dermatologické problémy (s výnimkou akné)
  • tetovanie a mikropigmentácia
  • otvorené rany
  • tehotenstvo
  • EPI
  • kardiostimulátor

 


Technické informácie

Svetelné žiarenie  rôznej vlnovej dĺžky umožňuje pôsobiť na rôzne chromofory v pokožke (hemoglobín, voda a melanín).

Náš systém fotoomladzovania volí tie najvhodnejšie vlnové dĺžky k ošetrovaniu problémov spojených s melanínovými škvrnami vzniknutými starnutím pokožky a tiež drobné benígne vaskulárne problémy na povrchu kože.

Štruktúra svetelného impulzu, alebo série mikroimpulzov bola dôkladne preštudovaná tak, aby zodpovedala každému problému a naviac sa prispôsobila charakteristike každého klienta: farbe pleti, intenzite opálenia, ... čo nám umožňuje pracovať s plnou zárukou bezpečnosti a maximálnej účinnosti.

Prepracovaná metodika našej práce naviac zaisťuje optimálne naplánovanie jednotlivých sedení s ohľadom na minimálnu dobu regenerácie pokožky, aby sme kožu nevystavovali nadmernému svetelnému žiareniu.

 


Výsledky

 

Výsledky sú okamžité a progresívne. Optimálny stav dosiahneme po 3 mesiacoch sedení. Dosiahneme zmiernenie drobných vrások, škvŕn od slnka, stareckých škvŕn, vaskulárnych lézií (pavučinky, rozšírené cievky, červená tvár), zvýši sa pružnosť pokožky, zmenšia sa póry a pleť dostane mimoriadne žiarivý vzhľad.

Ošetrenie nemá vedľajšie účinky.